ZAPOWIEDŹ SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA - PIAST

W dniu dzisiejszym (sobota, 17.10.20r.) Nasz zespół czeka wyjazdowe spotkanie z drużyną Sokoła Kolbuszowa Dolna, pojedynek został zaplanowany na godzinę 15:00.

W ostatniej kolejce drużyna Piasta przegrała w spotkaniu derbowym z JKS-em Jarosław 2:3 (po raz pierwszy od 4 lat), zaś zespół z Kolbuszowej Dolnej wygrał w Nisku z tamtejszym Sokołem 3:0. Po rozegraniu 16 kolejek zespół Piasta plasuje się na 3 lokacie w ligowej tabeli z dorobkiem 31 punktów (2 punkty straty do lidera, Karpat Krosno) na co składa się 9 zwycięstw, 4 remisy oraz 3 porażki, natomiast Kolbuszowa Dolna zajmuje 10 miejsce z 23 punktami (6 zwycięstw, 5 remisów oraz 4 porażki).

Trenerem drużyny Sokoła Kolbuszowa Dolna jest Pan Waldemar Mazurek, który w przeszłości prowadził Kolbuszowiankę Kolbuszowa oraz Raniżovię Raniżów.

Jeśli chodzi o transfery w przerwie letniej to Sokół opuściło 5 zawodników: Maciej Kowal, Dawid Kaszuba (KS Zaczernie), Przemysław Ferenc (Korona Rzeszów/Strumyk Malawa), Michał Cach (Izolator Boguchwała) oraz Sylwester Bigdoń (ŁKS Łowisko), natomiast zespół wzmocnili: Bartosz Darłak (Błękitni Ropczyce), Bartłomiej Miazga (Czarni Połaniec), Marcin Mokrzycki (Stal II Mielec) oraz Kamil Mazurek (KS Dzikowiec).

W drużynie Sokoła Kolbuszowa Dolna występuje Kamil Aab, czyli zawodnik, który w przeszłości reprezentował barwy Piasta, w naszym zespole rozegrał 110 spotkań i zdobył w nich 27 bramek.

! MECZ BEZ PUBLICZNOŚCI !

17 kolejka IV ligi podkarpackiej

MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna - KS Piast Tuczempy

Sobota (17.10), godzina 15:00

Stadion w Kolbuszowej (ul.Wolska 2)